Baldų gamintojas, kuriuo galite pasitikėti

Įkurta 1994m., UAB Šeigas" - viena didžiausią patirtį turinčių baldų tiekėjų Lietuvoje, kurios veikla - minkštų bei korpusinių baldų gamyba ir prekyba. Džiaugiamės jau 26-us metus galėdami klientams pasiūlyti platų svetainės, bei miegamojo baldų asortimentą.

Veikla

Įmonės veikla

Kaip mes galime jums padėti

Vertiname kiekvieną savo klientą, todėl stengiamės išlikti maksimaliai lankstūs ir pasiūlyti sprendimą, geriausiai atitinkantį Jūsų poreikius.

Baldų gamyba

Platų gaminamų baldų asortimentą sudaro sofos, sofos-lovos, tachtos, kušetės, dvigulės lovos ir krėslai skirti sėdėjimui ir gulėjimui.

Baldų importas

Nuolatos stengiamės papildyti įmonės siūlomų baldų asortimentą naujais gaminiais iš Turkijos, Malaizijos, Kinijos ir kitų šalių.

Baldų eksportas

Užsienio partneriams teikiame minkštų svetainės baldų, miegamojo lovų bei čiužinių, sudarytų iš kūginių spyruoklių, OEM gamybos paslaugas.

Pigiausi balda internete

Kur įsigyti

Prekybos tinklas

Šiuo metu UAB Šeigas" prekybos tinklą Lietuvoje sudaro daugiau, nei 50 baldų parduotuvių, tad mūsų gaminamus baldus rasite daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių.

Taip pat kviečiame apsilankyti įmonės firminėje parduotuvėje Šiauliuose, adresu Donelaičio g. 12 arba užsakyti baldus  internetinėse parduotuvėse.

Kontaktai

Susisiekite su mumis
arba

Palikite mums žinutę ir mes Jums atsakysime per 1-2 darbo dienas

Dėkojame Jums už užklausą! Netrukus su Jumis susisieksime.
Formoje rasta klaidų. Prašome patikrinti ar teisingai nurodėte savo el. pašto adresą ir bandyti iš naujo
UAB „Šeigas“ inovatyvių paslaugų naudojimas diegiant e. komercijos sprendimus

UAB „Šeigas“ įgyvendina projektą, kurio metu siekia integruoti išorinius bei automatizuoti vidinius veiklos procesus. Kuriant ir diegiant inovatyvius e. komercijos modelius elektroninėje svetainėje bus skaitmenizuota daugelis veiklos procesų, kurie ankščiau buvo atliekami rankiniu būdu. Siekiama, kad įdiegti nauji el. prekybos platformos sprendimai leistų prisijungti prie sistemos iš bet kurios pasaulio vietos, leistų vystyti prekybą visame pasaulyje.  Planuojamas projekto rezultatas – sukurti ir įdiegti nauji skaitmeniniai klientų savitarnos sprendimai, kurie bus orientuoti į sklandesnį ir produktyvesnį įmonės paslaugų ir sistemų naudojimą.  Projektas finansuojamas UAB „Šeigas“ nuosavomis lėšomis ir Europos regioninės plėtros fondo kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė lėšomis pagal 2014 – 2020 m. Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 13 prioriteto priemonę Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 E. komercijos modelis COVID-19“. Iš Europos regioninės plėtros fondo projekto įgyvendinimui skirta 40 500,00 Eur.  

Projekto pavadinimas – E. komercijos modelio diegimas UAB „Šeigas“.
Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2022.02.11 – 2023.02.20
UAB „Šeigas“ veiklų skaitmeninimas, modernizavimas bei aplinkos taršos mažinimas

UAB „Šeigas“ įgyvendina projektą, kurio metu siekia skaitmenizuoti ir modernizuoti veiklos procesus. Projekto įgyvendinimo metu bus įsigyjama papildytos realybės ir kt. skaitmeninės technologijos (3D modeliavimas ir kt.) bei bus sukurta mobili aplikacija. Šios priemonės leis esamą veiklos modelį skaitmenizuoti ir pritaikyti žiedinės ekonomikos principams, tokiu būdu didinant teikiamų paslaugų ir gaminamų produktų patrauklumą, paklausą ir įmonės produktyvumą bei mažinant įmonės vykdomos veiklos taršą aplinkai. Įsigyjama įranga leis įmonei greičiau diegti gaminių dizaino pakeitimus, pagerinti gaminių pristatymą, suteiks naujų galimybių klientams įsugyti gaminamą produkciją paprasčiau ir efektyviau.  Planuojamas projekto rezultatas – įsigytos ir įdiegtos technologijos, kurios skaitmenizuos ir modernizuos įmonės darbo procesus, bei sumažins veiklos daromą taršą. Projektas finansuojamas UAB „Šeigas“ nuosavomis lėšomis ir Europos regioninės plėtros fondo kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė lėšomis pagal 2014 – 2020 m. Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 13 prioriteto priemonę Nr. 13.1.1-LVPA-K-309 „Paskatos gerinti kultūros ir kūrybinių industrijų įmonių infrastruktūrą“. Iš Europos regioninės plėtros fondo projekto įgyvendinimui skirta 100 000,00 Eur.

Projekto pavadinimas: „UAB "Šeigas" naujų skaitmeninių bei žiedinės ekonomikos paslaugų/produktų kūrimas, investuojant į KKI produktų kūrimui būtiną infrastruktūrą“.
Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2022-08-05 – 2023-09-30